Mortimer English Club – заради кращого майбутнього

Мортімер вчора та сьогодні

Головний офіс Mortimer Franchise GmbH знаходиться в невеликому містечку Хершайд, серед мальовничих холмів західної Німеччини. Саме тут, у 1999 році засновниця компанії, пані Карола Шіер, формує перші групи і починає викладати англійську за своєю авторською методикою. Сьогодні вона керує компанією разом з п.Юргеном Нодиттом, керуючим директором. Команда професіоналів координує і підтримує франчайзі по всьому світу.

Маленький лицар – талісман компанії

Головний герой – лицар Мортімер – супроводжує наймолодших учнів практично на кожному уроці. Діти з величезним задоволенням спостерігають за незвичайними пригодами Мортімера і його друзів: дядька-чарівника Годфрея, кажана Бетті, і дракона Малькольма. Наші програми для дорослих доводять, що вивчення іноземної мови в будь-якому віці може бути захоплюючим і результативним. Учні оволодівають англійською мовою легко, неформально і без тиску зі сторони.

Вже багато років ми спостерігаємо високий результат у наших великих та маленьких учнів, які вивчали англійську за методикою Mortimer English Club. Однією із складових успіху у вивченні англійської мови за методикою Мортімер - це високоякісні навчальні матріали.

Концепція успіху

Міжнародна мовна школа Mortimer English Club була створена для того, щоб діти і дорослі вивчали англійську мову легко, весело і з задоволенням. Сьогодні кількість клубів Мортімер з кожним роком зростає і нараховує вже більше 300. Компанія успішна у 20-ти країнах і ми із задоволення передаємо наш досвід і знання по всьому світу.

Станьте частиною Mortimer English Club

Високоякісні мовні програми мають попит і у нас в країні! Долучайтесь до нас, відкрийте свій клуб Мортімер у будь якому місті України! Ми пропонуємо успішну франчайзингову концепцію, яка довела свою ефективність у всьому світі. Mortimer English Club – це унікальна комбінація ефективної авторської методики навчання англійської мови від 1 до 99 років і успішна бізнес-модель.

Залиште у нас заявку і з Вами зв’яжуться Мастер Партнери Mortimer English Club в Україні, щоб відповісти на всі Ваші запитання.

Новини