Вивчайте англійську мову легко та просто

Знання англійської мови відкриває двері в новий світ друзів та бізнес –партнерів, нових книг та фільмів, у світ пригод та подорожей! Вивчення мови не складе ніяких труднощів за умови правильної мотиваціі, висококваліфікованих вчителів, різноманітним навчальним матеріалам і професійному підході. Ми любимо англійську мову і віримо у високу якість нашої методики!

Кожна дитина - мовний геній. В Мортімер це доведуть

Швидкість та легкість, з якою діти схоплюють, запам’ятовують і застосовують слова у перші роки життя, справді дивує! Маленькі мовні генії здатні вловити будь-яку мову та діалект інтуітивно та без акцента. Дослідження доводять, що саме перші шість років життя - найкращий час для вивчення іноземної мови з тією ж легкістю та досконалістю, які притаманні при засвоєнні рідної мови. Таким чином, досвідчені лінгвісти та педагоги рекомендують починати вивчення іноземної мови якнайшвидше.

Чим раніше, тим легше та ефективніше

При вивченні іноземної мови дитина на підсвідомому рівні розвиває відчуття граматики і синтаксису різних мов. Малюк набуває здатності вивчати будь-яку наступну іноземну мову з легкістю, сприймати мову як цілісну мовну систему. І це велика перевага раннього віку.

Навчання у Мотрімері - це величезне задоволення, і в той же час внесок у формування самооцінки маленьких учнів, розвиток пам’яті, розширення кругозору, більш повне сприйняття навколишнього світу і себе у ньому. Все це у майбутньому допоможе дитині у навчанні в середній школі.

Ми у Мортімері навчаємо дітей англійської мови таким самим методом, як ми вивчаємо рідну мову: неформально, без особливих зусиль, з допомогою ігор, пісень, рухів, і , що найголовніше - із задоволенням.

Англійська, як рідна

Унікальність та ефективність методики Mortimer English Club полягає в тому, що вивчення англійської мови відбувається таким самим способом, яким дитина оволодіває рідною мовою. Батьки ніколи не пояснюють дитині з народження що таке іменник або дієслово і ніколи не перекладають те чи інше слово, а просто розмовляють з малюком. Він же, наслідуючи, повторює спочатку слова, потім словосполучення і речення. Саме таким чином всі ми в дитинстві починаємо спілкуватись з оточуючими. Той самий процес відбувається й на наших заняттях, з тією лише відмінністю, що спілкуватися з дитиною буде наш викладач винятково англійською мовою. Дитина й не помітить, що вона вчиться, адже весь процес навчання буде для нього захоплюючою грою.

Школярів важливо захопити

Програми Mortimer English Club для дітей старших 9 років розроблено з метою мотивувати й підтримувати школярів у вивченні англійської мови, підвищити їхню самооцінку й показати, що вивчення англійської мови може бути в задоволення.

На заняттях ми займаємося розвитком усіх навичок, необхідних для спілкування англійською мовою. Проте, основна увага приділяється вмінню вільно говорити. На наших заняттях діти отримують можливість спілкуватися з викладачем і один з одним англійською. Для цього ми моделюємо різні рольові ситуації, придумуємо й розігруємо діалоги, проводимо захоплюючі комунікативні ігри. Усе це допомагає школярам практикувати мову й готує до дорослого життя.

Дорослі набагато краще вчаться за допомогою цікавих ігор

Досвід нашої роботи з дорослими показує, що вивчення іноземної мови в зрілому віці теж може бути веселим і результативним. У неформальній обстановці й без тиску з боку, дорослі швидше й легше опановують іноземну мову.

Новини