Знайомтеся, це Мортімер!

Історія про хлопчика Мортімера

Мортімер, а його ще називають Морті, – хлопчик-лицар із середньовічної Англії. Він потрапляє в наш час через помилку свого дядька-чарівника Годфрея. Двоє його друзів, кажан Бетті й дракон Малкольм, супроводжують його в цій подорожі й усі разом вони роблять багато цікавих і несподіваних відкриттів.

Мортімер хоче розповісти Вам про себе.

Привіт, друзі! Мене звуть Мортімер і я - лицар. Чесно кажучи, я ще вчуся на лицаря, але вже вмію й знаю багато чого з того, що повинен вміти й знати теперішній лицар у Середньовіччі. Щодня я займаюся стріляниною з лука, їжджу верхи на коні й тренуюся битися мечем. Я живу в замку в Корнуоллі, а точніше в Айвібрідж, разом зі своїми батьками, бабусею й дідусем. Корнуолл розташований в південній Англії. У мене чудові друзі, ми з ними часто граємось й подорожуємо.

Мене звуть Бетті і, як ви бачите, я – летюча мишка. Мої друзі говорять, що я дуже розумна. Я часто спостерігаю за тим, як дядько Годфрей займається чаклунством, щоб він нічого не переплутав! Зазвичай я сплю вдень, але швиденько прокидаюсь, якщо Мортімер і Малкольм збираються на прогулянку – нам завжди дуже весело разом!

Привіт, друзі! Мене звати Малкольм і я - дракон! Мені майже 100 років, а це означає , що я дуже молодий, як для дракона, майже дитина. Саме тому я ще не дуже добре літаю й мені треба багато тренуватися. Але зате я вже вмію відмінно дихати полум'ям! Іноді Мортімер залазить до мене на спину й ми літаємо разом з Бетті над Айвібрідж.

Мене звати Годфрей і я - дядько Мортімера. У мене своя лабораторія в найвищій вежі замку. Там я зберігаю все, що потрібно чарівникові й там же вчу Мортімера всьому, що теперішній лицар повинен знати: історію, математику й іноземні мови. А якщо ми хочемо подорожувати, у мене є відмінний літальний апарат Sky Express. Це теперішня машина часу, й куди б ми не хотіли потрапити (навіть до динозаврів або навпаки в майбутнє), він легко нас туди доправить!

Новини