Відкрити свій клуб: "крок за кроком" разом з Мортімер

Стати партнером Мортімер

Стати партнером Mortimer Englih Club, значить увійти в команду фахівців, зацікавлених своєю справою. Ми з радістю приймаємо однодумців, тих, кому цікаве навчання англійській мові, робота з підростаючим поколінням і має бажання відкрити свою школу. Наш досвід може стати Вашою сходинкою до успіху.

Зробіть перші кроки до співробітництва з Mortimer English Club.

Крок 1

Залишіть заявку в нас на сайті й не забудьте прикріпити своє резюме.

Крок 2

Ми в найближчий час відправимо Вам первісну інформацію зі співробітництва у Вашому місті, зателефонуємо Вам й відповімо на перші запитання, запропонуємо призначити зустріч в одному з наших клубів у Києві або по скайпу. Ви зможете отримати відповіді на запитання щодо наших програм, основних моментів ведення бізнесу, фінансових показників і подальшого партнерства. А також у Вас буде можливість відвідати один з уроків клубу Мортімер, щоб наочно переконатися, як працює наша методика.

Крок 3

Після першої зустрічі ми запропонуємо Вам економічну модель, по якій Ви самостійно складете бізнес-план Вашого клубу. Ми із задоволенням допоможемо Вам у його складанні.

Крок 4

Обговорення юридичних аспектів, ознайомлення з партнерським договором.

Крок 5

Фінальна зустріч-обговорення. Підписання договору, визначення дати перших тренінгів: бізнес-тренінгу по аспектах відкриття своєї мовної школи, а також методичних тренінгів для Вас і Ваших вчителів.

Отже, перший крок — залиште заявку

Новини