English for Children.

Програма для дітей від 4-х до 6 років. Мортімер

Який хлопчик не любить лицарів і драконів?
Яку дівчинку не зацікавить магія таємничого чарівника?
Наші герої: юний лицар Мортімер, його дядько чарівник і дружелюбний дракон щороку переносять наших дошкільників у світ вивчення англійської мови.
У цьому віці дитині дуже важливо спілкуватися з іншими дітьми. На заняттях ми створюємо такі умови, щоб це спілкування максимально відбувалося англійською мовою. Цьому допомагають командні ігри, ситуації, що розігруються (як звернутися до продавця в магазині, запитати дорогу, попросити про допомогу і так далі), і історії, у яких діти проговорюють свої ролі. Також діти вчаться будувати й використовувати прості граматичні конструкції, починають читати англійською.

Курс включає три рівні:

  • English for Children 1(11-12 навчальних місяців);
  • English for Children 2 (11-12 навчальних місяців);
  • English for Children 3 (6-7 навчальних місяців).

На кожному рівні учні:

  • Поповнять словниковий запас на 500 слів;
  • Познайомляться з 4 казками англійською мовою;
  • Вивчать більше 13 англійських пісень;
  • Продовжать вивчати прості граматичні конструкції;
  • Полюблять англійську мову.

Програма English for Children 1 підходить як для дітей, які тільки почали вивчати англійський, так і для тих, хто завершив курс English For Minis.

Завдання й навички
Дитина вивчає англійську у неформальній, приємній атмосфері. За допомогою яскравих наочних посібників, рухливих ігор, настільних ігор, пісень і творчих завдань. Наша програма розрахована на всі канали сприйняття інформації дитиною: зоровий, слуховий і тактильний.
Основна увага приділяється розумінню, згодом дитина може вільно використовувати прості речення у вивчених ситуаціях. Словниковий запас поступово й незмінно збільшується за допомогою різноманітних навчальних матеріалів і ігор. Незабаром діти здатні будуть підтримувати прості розмови і розуміти короткі історії англійською мовою. Базова граматика вчиться інтуїтивно й закріплюється за допомогою спеціальних ігор і вправ. Читання, написання і граматичні правила додаються згідно з віком і рівнем.
Вік: від 4 до 6 років
Перші шість років у житті дитини є найважливішими для розвитку головного мозку. На протязі цього періоду формуються всі важливі зв'язки між клітинами головного мозку. Чим більше стимулюється мозкова діяльність, тим різносторонніше розвивається мозок. Дослідження показали, що вивчення другої мови в цьому віці позитивно впливає на розвиток і розумові здібності дитини.
Але навіть після шести років можна вивчити другу мова без зайвих зусиль і говорити майже без акценту. Однак, здатність невимушеного вивчення безповоротно втрачається до 11-12 років.
Якщо діти вивчали другу мову в дитячому садку й початкових класах, тоді вони мають перевагу у подальшому навчанні: вони вже отримали знання, не прикладаючи істотних зусиль, у них сформувалося позитивне ставлення до вивчення англійської мови й вони готові до подальшого процесу навчання, маючи об'ємну, систематизовану базу.
Група: від 4 до 8 учнів
Заняття проходять у маленьких групах від 4 до 8 дітей сформованих за віком.
Навчальні матеріали
Навчальний комплект English for Children 1 містить: 4 робочих зошити, 1 книжку з історією про Мортімера, 1 буклет з наклейками, 1 аудіо CD, 1 рюкзак Mortimer English Club.
Програма включає вивчення 500 слів і знайомство англійською мовою із захоплюючими темами, підібраними за віком: знайомство, свійські тварини, кольори, лічба, транспортні засоби, день народження, сім’я , частини тіла, на пляжі, у будинку, меблі, іграшки, у магазині, продукти харчування, у школі, домашні тварини, погода, одяг та ін.
Навчальний комплект English for Children 2 містить: 4 робочих зошити, 1 книжку з історією про Мортімера, 1 буклет з наклейками, 1 аудіо CD, 1 рюкзак Mortimer English Club.
Програма включає вивчення 500 слів і знайомство англійською мовою із захоплюючими темами, підібраними за віком: зоопарк, геометричні фігури, антоніми, у лікаря, емоції, порівняння, їжа й напої, у ресторані, у місті й за містом, вихідні, час, тварини на фермі і їх діти, одяг, покупки на ринку, опис людей, пори року й місяці, в кафе, частини тіла, країни й мови і т.ін.
Навчальний комплект English for Children 3 містить: 2 робочих зошити, 1 буклет з наклейками, 1 аудіо CD, 1 рюкзак Mortimer English Club.
Програма включає вивчення 400 слів і знайомство англійською мовою із захоплюючими темами, підібраними за віком: розповідь про себе (вік, захоплення і т.д.), меблі й предмети побуту, на березі, одяг, музичні інструменти, у школі (форма, предмети, уроки), розпорядок дня.
Приклади навчальних матеріалів можна подивитися тут.
English for Little Ones (1-3 роки) Mortimer

English for Little Ones (1-3 роки) Mortimer

Крок за кроком! Знайомимося зі світом в оточенні англійської.

English for Minis (2-4 роки) Mortimer

English for Minis (2-4 роки) Mortimer

Вивчаємо весело й із захопленням. З нами не буває нудно.

Програма для дошкільників (4-6 років) Мортімер

Програма для дошкільників (4-6 років) Мортімер

Спілкуємося й граємось англійською. Позитивний досвід гарантований.

Програма для молодших школярів (6-9 років) Мортімер

Програма для молодших школярів (6-9 років) Мортімер

Юні учні вивчають без страху й тиску. Наші заняття проходять активно й ефективно.

Програми для підлітків в Мортімер

Програми для підлітків в Мортімер

Вивчаємо мову міжнародного спілкування – пізнаємо сучасний світ.

Новини