English for Children.

Програма для молодших школярів від 6-ти до 9 років. Мортімер

Запрошуємо вивчати англійську із задоволенням. Хоча програма English for Children містить у собі всі мовні навички, але основну увагу ми приділяємо розмові й розумінню на слух. На уроках ми зацікавлюємо наших учнів різноманітними навчальними матеріалами, рольовими постановками, настільними іграми, рухливими іграми. Діти багаторазово чують і повторюють речення англійською мовою. У такий же спосіб відбувається вивчення граматики. Кожна досліджувана граматична конструкція багаторазово повторюється вчителем і учнями в ході ігор або програванні рольових ситуацій.
Завдяки маленьким групам і акценту на розвитку навичок розмови, ми компенсуємо нестачу практики розмови на уроках у школах.
Курс включає три рівні:

  • 1. English for Children 1(11-12 навчальних місяців);
  • 2. English for Children 2 (11-12 навчальних місяців);
  • 3. English for Children 3 (6-7 навчальних місяців).

На кожному рівні учні:

  • Поповнять словниковий запас на 500 слів;
  • Познайомляться з 4 казками англійською мовою;
  • Вивчать більше 13 пісень англійською;
  • Продовжать вивчати прості граматичні конструкції;
  • Полюблять англійську мову.
Завдання й навички
Дитина вивчає англійську у неформальній, приємній атмосфері. За допомогою яскравих наочних посібників, рухливих ігор, настільних ігор, пісень і творчих завдань. Наша програма розрахована на всі канали сприйняття інформації дитиною: зоровий, слуховий і тактильний.
Основна увага приділяється розумінню й розмові. Згодом дитина може вільно використовувати прості речення у вивчених ситуаціях. Словниковий запас поступово й незмінно збільшується за допомогою різноманітних навчальних матеріалів і ігор.
Незабаром діти здатні будуть підтримувати прості розмови і розуміти короткі оповідання англійською мовою. Базова граматика вчиться інтуїтивно й закріплюється за допомогою спеціальних ігор і вправ. Письмо і граматичні правила додаються відповідно до віку і рівня.
Вік: від 6-ти до 9 років
У перших класах дитина зазнає більших навантаженнь. Тому ми максимально намагаємося зробити навчання в наших навчальних центрах захоплюючим і невиснажливим. Адже ефективність будь-якого навчання прямо залежить від настрою учня.
Також, згідно з дослідженнями, здатність невимушеного вивчення безповоротно втрачається до 11-12 років. Якщо діти вивчали другу мову в дитячому садку й початкових класах, тоді вони мають перевагу у подальшому навчанні: вони вже здобули знання, не прикладаючи істотних зусиль, у них сформувалося позитивне ставлення до вивчення англійської мови й вони готові до подальшого процесу навчання, маючи об'ємну, систематизовану базу.
Група: від 4 до 8 учнів
Заняття проходять у маленьких групах від 4 до 8 дітей, сформованих за віком і за рівнем знань.
Навчальні матеріали
Навчальний комплект English for Children 1 містить: 4 робочих зошити, 1 книжку з історією про Мортімера, 1 буклет з наклейками, 1 аудіо CD, 1 рюкзак Mortimer English Club.
Програма включає вивчення 500 слів і знайомство англійською мовою із захоплюючими темами, підібраними за віком: знайомство, свійські тварини, кольори, лічба, транспортні засоби, день народження, сім'я, частини тіла, на пляжі, у будинку, меблі, іграшки, у магазині, продукти харчування, у школі, домашні тварини, погода, одяг і ін.
Навчальний комплект English for Children 2 містить: 4 робочих зошити, 1 книжку з історією про Мортімера, 1 буклет з наклейками, 1 аудіо CD, 1 рюкзак Mortimer English Club.
Програма включає вивчення 500 слів і знайомство англійською мовою із захоплюючими темами, підібраними за віком: у зоопарку, геометричні фігури, антоніми, у лікаря, емоції, порівняння, їжа й напої, у ресторані, у місті й за містом, вихідні, час, тварини на фермі і їх діти, одяг, покупки на ринку, опис людей, пори року й місяці, у кафе, частині тіла, країни й мови й т.ін..
Навчальний комплект English for Children 3 містить: 2 робочих зошити, 1 буклет з наклейками, 1 аудіо CD, 1 рюкзак Mortimer English Club.
Програма включає вивчення 400 слів і знайомство англійською мовою із захоплюючими темами, підібраними за віком: розповідь про себе (вік, захоплення і т.д.), меблі й предмети побуту, на березі, одяг, музичні інструменти, у школі (форма, предмети, уроки), розпорядок дня.
Приклади навчальних матеріалів можна подивитися тут
English for Little Ones (1-3 роки) Mortimer

English for Little Ones (1-3 роки) Mortimer

Крок за кроком! Знайомимося зі світом в оточенні англійської.

English for Minis (2-4 роки) Mortimer

English for Minis (2-4 роки) Mortimer

Вивчаємо весело й із захопленням. З нами не буває нудно.

Програма для дошкільників (4-6 років) Мортімер

Програма для дошкільників (4-6 років) Мортімер

Спілкуємося й граємось англійською. Позитивний досвід гарантований.

Програма для молодших школярів (6-9 років) Мортімер

Програма для молодших школярів (6-9 років) Мортімер

Юні учні вивчають без страху й тиску. Наші заняття проходять активно й ефективно.

Програми для підлітків в Мортімер

Програми для підлітків в Мортімер

Вивчаємо мову міжнародного спілкування – пізнаємо сучасний світ.

Новини